Razer BlackWidow V4 Low-profile HyperSpeed | Gaming keyboard | Wireless | US | Bluetooth, 2.4 GHz, USB Type-C | Yellow Linear
- TootjadRazer
- Mudel: RZ03-05271500-R3M1
- Saadavus: 4
-
235€
Razer BlackWidow V4 Low-profile HyperSpeed | Gaming keyboard | Wireless | US | Bluetooth, 2.4 GHz, USB Type-C | Yellow Linear
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 554.00 mm |
| Gross height (mm) | 215.00 mm |
| Gross weight | 0.802 kg |
| Gross width (mm) | 134.00 mm |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Lüliti tüüp | Yellow Linear |
| Net weight | 0.546 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1080 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Pistmiku tüüp | Bluetooth, 2.4 GHz, USB Type-C |
| Plastic (No PET) | 56.50 g |
| Producer | Razer |
| Producer product name | BlackWidow V4 Low-profile HyperSpeed |
| Tagantvalgustus | Razer Chroma RGB |
| Täismõõdus klaviatuur | Full Size |
| Tare weight (kg) | 0.256 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Tüüp | Gaming keyboard |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: razer blackwidow v4 low-profile hyperspeed gaming keyboard wireless us bluetooth, 24 ghz, usb type-c yellow linear, rz03-05271500-r3m1, razer, klaviatuurid






